اخبار > اطلاعیه برگزاری آزمون  چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه برگزاری آزمون

 

قابل توجه داوطلبان محترم، با توجه به استمرار وضعیت کرونایی در کشور جهت رعایت دقیق دستورالعمل های ستاد مقابله با کرونای کشور، مطابق اعلام قبلی آزمون ورودی این مرکز بنا به شرح زیر به صورت غیرحضوری برگزار خواهد شد.

ردیف

سطح

رشته تحصیلی

زمان

ساعت

سوالات

1

3

فقه و حقوق خصوصی/فقه و حقوق جزا و جرم شناسی

پنج شنبه

 30 مرداد

4 بعد از ظهر

تستی

2

2

حقوق و قضای اسلامی

پنج شنبه

 30مرداد

6 بعداز ظهر

تستی

 

الف) نحوه برگزاری:

1-    آزمون ورودی طبق برنامه فوق برگزار خواهد شد و در صورت غیبت در آن امکان برگزاری آزمون مجدد فراهم نیست. از این رو به ساعت مقرر دقت فرمایید.

2-     تمامی داوطلبانی که در سامانه  http://qomvaliasr.ir/ ثبت نام داشته اند می توانند از طریق سامانه مدرسه به آدرس http://lms.qomvaliasr.ir/ وارد پنل شخصی خود شوند. نام کاربری هر داوطلب کدملی و رمز عبور شماره موبایل(بدون صفر اول) ثبت شده در سامانه ثبت نام می باشد.

3-    جهت آشنایی طلاب با نحوه برگزاری آزمون و رفع مشکلات احتمالی،آزمون آزمایشی از طریق لینک فوق روز 4 شنبه از ساعت 11 الی 19 فعال می باشد.

 

 

 

ب) ضوابط برگزاری امتحانات مجازی  و محدوده های امتحانی

 سطح3(فقه و حقوق خصوصی/فقه و حقوق جزا و جرم شناسی)

1-     محدوده امتحانی همانطور که سابقا اعلام شده است- بخش فقه، مکاسب مرحوم شیخ انصاری جلدهای 1-2-3 چاپ کنگره و بخش اصول، کل کتاب فرائد الاصول مرحوم شیخ انصاری

2-     تعداد سوالات آزمون فقه و اصول هر کدام 20 سوال تستی و در مجموع 40 سوال است.

3-     زمان امتحان در مجموع 120 دقیقه است و برای هر سوال 3 دقیقه پیش بینی شده است و مدیریت اختصاص زمان برای هر سوال برعهده داوطلب است.

4-     نحوه نمایش سوالات امتحان، سوال به سوال بوده است و پس از پاسخگویی به هر سوال،امکان بازگشت و مشاهده و یا پاسخگویی  مجدد به سوال قبل وجود ندارد. از این رو در پاسخگویی به هر سوال دقت کافی شود.

5-     مجموع نمرات آزمون در هر درس فقه و اصول 20 نمره است و نمره هر کدام از سوالات تستی یک نمره است و پاسخ اشتباه نمره منفی ندارد.

6-     با توجه به تستی بودن سوالات آزمون و تصحیح خودکار سامانه، هیچ گونه اعتراضی پذیرفته نمی شود.

 

   سطح 2(حقوق و قضای اسلامی)

1-     محدوده امتحانی همانطور که سابقا اعلام شده است- بخش فقه، کتاب شرح لمعه (ابواب قضا- شهادات-اقرار-متاجر-اجاره-نکاح-طلاق-حدود-قصاص و دیات) و سوالات بخش اصول متشکل از دو کتاب اصول مظفر و حلقات (حلقه2) به صورت مجزا در نظر گرفته شده است. داوطلبان می توانند به انتخاب خود،فقط به سوالات یکی از دو نوع منبع امتحانی پاسخ دهند.

2-     تعداد سوالات آزمون فقه 20 و اصول 10 سوال تستی و در مجموع 30 سوال است.

3-     زمان امتحان  برای بخش فقه 50 دقیقه و درس اصول 25 دقیقه است و برای هر سوال 150 ثانیه پیش بینی شده است و مدیریت اختصاص زمان برای هر سوال برعهده داوطلب است.

4-     نحوه نمایش سوالات امتحان، سوال به سوال بوده است و پس از پاسخگویی به هر سوال،امکان بازگشت و مشاهده و یا پاسخگویی  مجدد به سوال قبل وجود ندارد. از این رو در پاسخگویی به هر سوال دقت کافی شود.

5-     مجموع نمرات آزمون در هر درس فقه و اصول 20 نمره است و نمره هر کدام از سوالات تستی فقه یک نمره و سوال اصول 2 نمره است و پاسخ اشتباه نمره منفی ندارد.

6-     با توجه به تستی بودن سوالات آزمون و تصحیح خودکار سامانه، هیچ گونه اعتراضی پذیرفته نمی شود.

 

باتوجه به احتمال اختلال در به کارگیری از گوشی های هوشمند، حتی المقدور جهت شرکت در امتحان از سیستم های کامپیوتری استفاده نمایید.

 


١٠:٠٠ - پنج شنبه ٢٩ مرداد ١٣٩٩    /    شماره : ٥٥    /    تعداد نمایش : ٤٨٢١


نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1399/05/29 12:45
0
1
سلام. اول آزمون آزمایشی میزارین تابانحوه آزمون اینترنتی آشنا بشیم؟؟

سلام و درود بله


کاربر مهمان
1399/05/26 10:42
3
0
سلام خانمها هم می تواند در ازمون شرکت کنند

با عرض سلام و درود متاسفانه خیر


نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: